605 107 839

Aparaturowe modelowanie sylwetki

ZABIEGI APARATUROWE

Dzięki wykorzystaniu technologii aparatury CoolTech marki COCCON Medical w sposób nieinwazyjny i bezbolesny możesz zlikwidować lokalne nadmiary tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza to kontrolowany proces intensywnego chłodzenia tkanek - powoduje rozpad komórek tłuszczowych, czyli lipolizę. Temperatura generowana przez aparaturę to -8 stopni, zabieg trwa ok. 70 minut. Zabieg pomaga usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z okolic ud, brzucha oraz bioder, a także okolic podbródka. Wymrożone komórki tłuszczowe uległe rozpadowi są transportowane do wątroby, metabolizowane i wydalane z organizmu. Kriolipoliza na brzuch, podbródek, ramiona czy uda gwarantuje rewelacyjne efekty już po jednej sesji - pierwsze efekty zauważysz po ok. 3 tygodniach, a ich spotęgowanie następuje w ciągu kolejnych 3 miesięcy.

WSKAZANIA: Nadmiar tkanki tłuszczowej wybranej okolicy ciała: brzuch, uda, boczki, podbródek, ramiona.

PRZED ZABIEGIEM: Na 3 tygodnie przed planowanym zabiegiem unikaj solarium i ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Nie stosuj peelingów, szczotkowania skóry, ani innych drażniących procedur na 7 dni przed zabiegiem. Dbaj o odpowiednią ilość wypijanych płynów (ok. 3 l. dziennie), aby pobudzić działanie układu limfatycznego.

PO ZABIEGU: Zadbaj o zwiększoną ilość spożywanych płynów - przyspieszysz dzięki temu procesy metaboliczne. Nie pij alkoholu co najmniej 48 h po zabiegu, stosuj lekkostrawną dietę, aby nie obciążać dodatkowo wątroby.


EFEKTY: Pierwsze efekty kriolipolizy są widoczne już po krótkim czasie wykonania zabiegu, a ostateczne rezultaty uzyskuje się po ok. 12 tygodniach. Dzięki wykorzystaniu technologii CoolTech nie jest konieczne powtarzanie całego procesu. Schładzanie komórek do temperatury od -5°C do -8°C, zapewnia efektywną i trwałą redukcję tkanki tłuszczowej.

Ciało 1 głowica podwójna (brzuch): 1200 zł
Ciało 2 głowice pojedyncze (np. boczki/uda): 900 zł

Icoone® to zaawansowana aparatura, która dzięki unikalnemu połączeniu zaawansowanych technologii precyzyjnie i skutecznie stymuluje skórę, oddziałując precyzyjne na tkankę łączną, czego rezultatem jest redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, wiotkości i obrzęków. Icoone® Laser med łączy ze sobą opatentowaną technologię Multi Mikrostymulacji Roboderm® z energią biostymulującego lasera i światła LED. Urządzenie oferuje 40 spersonalizowanych programów kosmetycznych dla kobiet, 35 programów kosmetycznych dla mężczyzn oraz 16 programów medycznych.
Efekty widoczne są już po pierwszej sesji, a zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Zastosowanie: redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki, redukcja głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrnianie, drenaż, stymulacja fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu, przed i po zabiegach chirurgicznych, w terapii blizn różnego pochodzenia.

Przeciwwskazania: epilepsja, choroby nowotworowe, coroby wątroby i nerek, porfiria, albinizm, chorobą pęcherzycowa skóry, zaawansowane zmiany trądzikowe, opryszczka, łuszczyca, świeże rany, przepukliny, metalowe lub silikonowe implanty w miejscu zabiegu, leki fotouczulające i przeciwzakrzepowe.

Cennik

Czas trwania
1 zabieg
Pakiet 6 zabiegów
Pakiet 10 zabiegów
2 gratis przypominające
Zabieg 40 min (2 focusy)
300 zł
1620 zł (zabieg 270 zł)
3000 zł (zabieg 250 zł)
Zabieg 60 min (2-4 focusy)
400 zł
2160 zł (zabieg 360 zł)
4000 zł (zabieg 350 zł)

Fala uderzeniowa rekomendowana jest w terapii ujędrniającej, odmładzającej skórę oraz antycellulitowej – doskonale usprawnia metabolizm komórkowy – zmniejsza obrzęki i usuwa uboczne produkty przemiany materii. Bezinwazyjna technologia BTL X-WAVE oparta jest na komplementarnych działaniach fal akustycznych i elektrycznych.

Zastosowanie: ujędrnienie zwiotczałej skóry, odbudowa kolagenu, redukcja cellulitu, eliminacja obrzęków, złogów przemiany materii, redukcja blizn, redukcja rozstępów, drenaż limfatyczny

Ważne: Przed zabiegiem należy zdjąć metalową biżuterię, która znajduje się w miejscu zabiegowym (np. kolczyk w pępku).

Przeciwwskazania do zabiegu BTL X-WAVE: ciąża, laktacja (6 miesięcy), rozrusznik serca, stymulator rytmu serca, stosowanie leków przeciwzakrzepowych, zapalenie żył i dróg limfatycznych, choroby układu krążenia, choroba nowotworowa ( w przeciągu 5 lat), zmiany skórne i zapalne, stwardnienie rozsiane, niewydolność pracy wątroby i nerek, metalowe implanty, implanty ślimakowe na ścieżce przepływu prądu, epilepsja, menstruacja w dniu zabiegu (w przypadku zabiegu na okolice brzucha).

Dzięki fali uderzeniowej BTL X-WAVE w bardzo krótkim czasie, przy wykonywaniu 2-3 zabiegów tygodniowo, można pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz wymodelować sylwetkę.
Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak najlepsze rezultaty uzyskuje się przy serii 4-10 zabiegów.

Cena: od 200 złotych

Exilis to przełomowy system do modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, a także odmładzania twarzy. Niezastąpiony w walce z lokalnymi, opornymi na diety i ćwiczenia depozytami tkanki tłuszczowej. Exilis to niechirurgiczna alternatywa dla liposukcji i lipolizy iniekcyjnej. Urządzenia opiera się na synergii technologii, łącząc moc ultradźwięków z działaniem radiofrekwencji. Urządzenie podgrzewa wybrany obszar ciała do temperatury ponad 40 stopni Celsjusza, co powoduje przyśpieszenie procesów metabolizmu i rozbicie komórek tłuszczowych. Zmagazynowany w nich tłuszcz zostaje rozpuszczony, a następnie uwolniony z komórek i zużytkowany przez organizm jako zaplecze energetyczne. Rozgrzewanie nie tylko rozbija komórki tłuszczowe, lecz także wpływa na odbudowę kolagenu. Modelowanie sylwetki urządzeniem EXILIS nie wymaga żadnego znieczulenia, jest całkowicie bezpieczne i bezbolesne.

Zastosowanie: redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa konturu ciała, ujędrnienie i poprawa napięcia skóry, redukcja rozstępów, redukcja cellulitu, zwiększenie gęstości skóry. W zabiegach na twarz – korekta owalu twarzy, redukcja zmarszczek.

Przeciwwskazania: ciąża i okres karmienia piersią, rozrusznik serca, metalowe implanty, choroby nerek i wątroby, nieleczone zaburzenia sercowo-naczyniowe, zakrzepowe zapalenie żył i zakrzepica, choroba nowotworowa.

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Dla optymalnych rezultatów zaleca się serię zabiegów. Seria składa się z 4 do 6 zabiegów wykonywanych co 7–10 dni.

Cena:
Ciało – od 300 zł za 1 obszar
Twarz – od 500 zł

VelaShape III® jest urządzeniem opartym na technologio Elos™, która bazuje na synergii bipolarnego prądu RF i podczerwonej energii świetlnej. Dodatkowo aparatura umożliwia wykonanie masażu podciśnieniowego, mechanicznego, który potęguje efekty zabiegowe. Dzięki kontrolowanemu podgrzaniu tkanki w połączeniu z intensywnym masażem próżniowym uzyskujemy kompleksowe działanie modelujące, niwelujące tkankę tłuszczową. Głowice różnej wielkości umożliwiają komfortowe i skuteczne przeprowadzenie zabiegów na takich obszarach jak: brzuch, ramiona, uda, pośladki, plecy, okolice kolan, a także podbródek.

Zastosowanie: modelowanie sylwetki, redukcja cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej, ujędrnieni, przywrócenie napięcia wiotkiej skórze.

Przeciwwskazania: rozrusznik serca lub defibrylator wewnętrzny, metalowe lub inne implanty w obszarze zabiegowym, nowotwór, choroby serca, ciąża, laktacja, okres do 4-5 miesięcy po naturalnym porodzie i co najmniej 6 miesięcy po cięciu cesarskim, zaburzenia układu immunologicznego, stosowanie leków immunosupresyjnych, niekontrolowana cukrzyca, zapalne zmiany skórne w obszarze zabiegowym, blizny keloidowe, stosowanie leków przeciwzakrzepowych lub fotouczulających, żylaki w obszarze zabiegowym.

Już po pierwszym zabiegu widoczna jest poprawa wyglądu. Doskonałe efekty daje zaś wykonanie 4-6 zabiegów VelaShape III w odstępie 7-dniowym.

Cennik

1 zabieg
 Pakiet 3 zabiegów
Brzuch
650 zł
1650 zł
Uda tył / przód
650 zł
1650 zł
Całe uda
1300 zł
3300 zł
Ramiona / Pelikany
650 zł
1650 zł
Boczki
650 zł
1650 zł
Pośladki
650 zł
1650 zł
Okolice pleców / Motylki
650 zł
1650 zł
Okolice nadkolanowe
600 zł
1650 zł
Podbródek
550 zł
1500 zł

Dzięki opatentowanej głowicy Endermologia LPG intensywnie pobudza dwa rodzaje komórek: tłuszczowe (adipocyty) oraz odpowiedzialne za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego (fibroblasty). Ta podwójna stymulacja gwarantuje widoczne i odczuwalne efekty w postaci lepszego samopoczucia i coraz smuklejszej i jędrniejszej sylwetki. Endermologia twarzy pozwala na ujędrnienie i poprawę elastyczności skóry, wygładzenie drobnych zmarszczek i poprawę owalu.

Zastosowanie: redukcja cellulitu tłuszczowego, modelowanie sylwetki, poprawa elastyczności skóry, stymulacja naturalnych procesów naprawczych, niwelowanie bóli mięśniowych, likwidacja obrzęków, po chirurgicznej liposukcji, rozluźnienie mięśni i stawów, przygotowanie mięśni do wysiłku fizycznego, terapia blizn po oparzeniach i operacjach.

Przeciwwskazania: stany zapalenie naczyń krwionośnych, żylaki, zapalenie żył, naczyniaki, choroby nowotworowe, infekcje i stany zapalne skóry, tosowanie leków przeciwzakrzepowych, mechaniczne uszkodzenia skóry i naskórka, trądzik różowaty, ciąża oraz karmienie piersią, swszczepiony stymulator serca, niewydolność wątroby, implanty.

Optymalna kuracja powinna składać się z około 15-20 wizyt w gabinecie, a zabieg powinno się odbywać 2-3 razy w tygodniu. Dokładna liczba zabiegów zależy w głównej mierze od stopnia zaawansowania cellulitu i grubości tkanki tłuszczowej.

Cennik

Zabieg
cena
Zabieg endermologii 40 min
150 zł
Zabieg endermologii 60 min
180 zł
Pakiet 12 zabiegów
endermologii (40 minut)
1500 zł (125 zł / 1 zabieg)
Pakiet 6 zabiegów
endermologii (40 minut)
800 zł (135 zł / 1 zabieg)
Kostium do zabiegu (koszt jednorazowy)
100 zł

Sprawdź też MANUALNE MODELOWANIE SYLWETKI

Nefretete medical & spa
ul. Główna 12, 26-600 Radom
tel.: 605 107 839
e-mail: recepcja@nefretete-medispa.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00
sobota 8.00 – 14.00
Polityka prywatności
Regulamin sklepu internetowego
Regulamin wykonywania zabiegów
Regulamin Realizacji Vouchera