605 107 839

SKLEP NEFRETETE medical & spa

BĄDŹMY BLISKO...

Święta to szczególny czas. Czas, w którym chcemy być blisko z tymi, którzy są dla nas ważni. Czas, w którym pragniemy obdarować najbliższych czymś wyjątkowym. Mimo, iż w sklepach trwa przedświąteczne szaleństwo, wybór prezentu nie jest łatwy, szczególnie, gdy zależy nam, by było to coś nietuzinkowego, a nie kolejne skarpetki w renifery, czy pięćdziesiąta piąta filiżanka w świąteczne wzorki;) Może więc warto podejść do tematu prezentów inaczej i zamiast kolejnego gadżetu ofiarować coś mniej namacalnego, ale bardziej wartościowego? Może warto przeżyć coś RAZEM, doświadczyć WSPÓLNIE... odpoczynku, relaksu, wyjątkowych rytuałów pielęgnacyjnych, energetyzujących masaży, relaksujących seansów wellness? Spróbujmy!
Nasza świąteczna akcja „Bądźmy blisko” to oferta skierowana do duetów. Celowo nie używamy słowa „para”, zachęcając Cię gorąco do pojawienia się u nas w „dowolnej konfiguracji”. Możesz przyjść z siostrą, koleżanką, przyjacielem, mamą, tatą, partnerem, synem lub córką. Każdy z Was otrzyma wówczas wyjątkowo atrakcyjną ofertę pakietów zabiegowych wraz z fantastycznymi upominkami.
Chcesz być blisko? Chcesz wzmocnić relację poprzez wspólne przeżycia? Chcesz budować wspomnienia i zapisywać w pamięci wyjątkowe chwile? Przyjdź do nas z bliską Ci osobą, a my podpowiemy Wam, jak wybrać z oferty świątecznej optymalnie pasujące do Waszych oczekiwań pakiety. Duet to za mało? Nie ma sprawy, możesz przyjść nawet z całą paczką przyjaciół!
Weź udział w naszej świątecznej akcji „Bądźmy blisko!”, bo razem wszystko jest piękniejsze!


Chcesz przyjść do nas z przyjaciółką, a może z mężem lub partnerem? A może chcesz obdarować mamę, siostrę, tatę i brata? I jeszcze teściową! Pakiety „Bądźmy blisko” przygotowaliśmy w dwóch odsłonach: DLA NIEJ i DLA NIEGO. RELAKS DLA NIEJ to zestaw zabiegów skomponowanych z myślą o kobietach. Oferta RELAKS DLA NIEGO stworzona została specjalnie dla mężczyzn. Zachęcamy Was do bycia blisko i spędzenia cudownego czasu w NEFRETETE medical & spa.

regulamin sklepu internetowego
Nefretete medical & spa
ul. Główna 12, 26-600 Radom
tel.: 605 107 839
e-mail: recepcja@nefretete-medispa.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00
sobota 8.00 – 14.00
Polityka prywatności
Regulamin sklepu internetowego
Regulamin wykonywania zabiegów
Regulamin Realizacji Vouchera