605 107 839

Pakiety SPA dla NIEJ

NEFRETETE medical & spa

KRÓLOWA EGIPTU

Egipska królowa NEFRETETE to ikona ponadczasowego piękna i nieprzemijającej urody. W pakiecie „Królowa Egiptu” luksusowa pielęgnacja połączona jest z głębokim relaksem. Pachnący egzotycznymi owocami peeling nada skórze aksamitnej gładkości, a relaksujący i kojący masaż całego ciała sprawi, że poczujesz się, jak prawdziwa królowa.

• Rewitalizujący peeling całego ciała o aromacie egzotycznych owoców „Owocowe orzeźwienie”
• Relaksujący, klasyczny masaż całego ciała „Rytuał królewski”
czas: 1,5 h
cena: 390 zł

POCHWAŁA DOTYKU

Dotyk jest pierwszym zmysłem, dzięki któremu zaczynamy poznawać świat jeszcze w życiu płodowym. Czuły dotyk wyzwala produkcję endorfin, nazywanych molekułami szczęścia. Dzięki dotykowi zmniejsza się poziome. hormonu stresu, kortyzolu, a rośnie poziom oksytocyny, która niweluje bóle, lęki i napięcia. Skupiony na manualnych technikach pracy z twarzą i ciałem pakiet „Pochwała dotyku” pozwoli Ci na głęboką odnowę i ukojenie na poziomie ciała i ducha.

• „Promienny blask” zabieg na twarz
• Nawilżający zabieg na ciało „Rytuał rewitalizujący”
czas: 2,5 h
cena: 530 zł

TWÓJ DZIEŃ W SPA

To esencja tygodniowych wakacji zamknięta w 5 godzinnej sesji spa. Wyselekcjonowane rytuały i zabiegi zapewnią kompleksową pielęgnację i upragniony relaks. Kojąca ciało i zmysły kąpiel to ekskluzywny rytuał wellness i doskonałe preludium do kolejnych etapów sesji spa „Żurawinowa Pokusa” -obezwładniająca moc aromaterapii w połączeniu z cudownie relaksującym masażem, głęboko zregeneruje zmęczone ciało i umysł. Zabieg „Promienny blask” sprawi, że Twoja twarz nabierze blasku, a dłonie i stopy staną się aksamitnie gładkie. Nie masz czasu na urlop, którego tak potrzebujesz? Ten pakiet jest dla Ciebie!

• Luksusowa kąpiel z solą morską i hydromasażem
• Rytuał przywracający gładkość i nawilżenie skórze ciała „Żurawinowa pokusa” • Zabieg rozświetlający „VITAMICA C MEDESTELL”
czas: 3,5 h
cena: 900 zł
Nefretete medical & spa
ul. Główna 12, 26-600 Radom
tel.: 605 107 839
e-mail: recepcja@nefretete-medispa.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00
sobota 8.00 – 14.00
Polityka prywatności
Regulamin sklepu internetowego
Regulamin wykonywania zabiegów
Regulamin Realizacji Vouchera