605 107 839

Manualne modelowanie sylwetki

MANUALNE TECHNIKI MODELOWANIA CIAŁA

Japoński lifting 3D to innowacyjna technika masażu gwarantująca efekty zbliżone rezultatów w chirurgii estetycznej – nieinwazyjnie, bez bólu i ryzyka powikłań. Japoński Lifting łączy elementy refleksologii i akupresury z japońskimi technikami pracy z ciałem, takimi jak anma i shiatsu. Technika ta pozwala osiągać spektakularny efekt liftingu ciała i globalną korektę postawy. Perfekcyjnie modeluje ciało, ujędrnia, odżywia i rozjaśnia skórę. Każda sesja intensywnie stymuluje mięśnie poprzez przywrócenie im właściwego napięcia. Właściwości drenujące sprawiają, iż efekty widoczne są już po pierwszym masażu.

Zastosowanie: modelowanie sylwetki z naciskiem na nogi i pośladki, ale także talię, biodra i ramiona, wyszczuplanie konkretnych partii ciała, korekta konturu, odżywienie skóry.

Przeciwwskazania: ciąża (I trymestr), menstruacja, stany zapalne (ropne) skóry, hemofilia, żylaki występujące w miejscu poddawanym masażowi, skaza naczyniowa, nadciśnienie nieuregulowane lekami, miażdżyca, aktywne infekcje ogólnoustrojowe, gorączka.

Czas: 1,5h - Cena: 400 zł
Czas: 2,5h - Cena: 700 zł

Zadaniem drenażu limfatycznego jest usprawnienie pracy układu krwionośnego, jak również limfatycznego. Warto się na niego zdecydować, jeśli chcemy ujędrnić skórę, pozbyć się cellulitu, zlikwidować obrzęki. Masaż limfatyczny polega na specyficznym uciskaniu oraz pocieraniu skóry,  co pozwala na pobudzenie krążenia i przepływu limfy. Drenaż limfatyczny niesie korzyści nie tylko zdrowotne, ale też estetyczne. Korzystnie wpływa na układ immunologiczny, przyspiesza procesy regeneracji tkanek. Jednak jego działanie odprężające to przyjemny dodatek.

Zastosowanie: modelowanie ciała, likwidacja obrzęków i zastojów limfatycznych. Zalecany jako wsparcie w trakcie leczenie i regeneracji w przypadku: dny moczanowej, zwyrodnienia stawów, zespołu ciężkich nóg, przewlekłych opuchnięciach, niewydolności żylnej.

Przeciwwskazania: nowotwory, nieuregulowane nadciśnienie, zakrzepowe zapalenie żył,  krwiaki w kończynach, niewydolność nerek lub serca, miażdżyca, zmiany naczyń krwionośnych (żylaki), stany zapalne naczyń limfatycznych, choroby skóry.

Czas: 1h 15min - Cena: 300 zł

Masaż tkanek głębokich to wysoce efektywna forma pracy terapeutycznej. Polega na usunięciu napięć i dysfunkcji w obrębie tkanek miękkich i układu mięśniowo-powięziowego. Celem masażu tkanek głębokich jest zmniejszenie dolegliwości bólowych, poprawa elastyczności i wydolności mięśni, przywrócenie prawidłowej postawy oraz płynności ruchów. Ten rodzaj masażu jest wyjątkowo skuteczny w stanach przewlekłych napięć. Dostosowany jest indywidualnie do każdego klienta, z uwzględnieniem jednostek chorobowych.

Zastosowanie: po treningach, kontuzjach, złamaniach, stłuczeniach; w zespołach bólowych i zwyrodnieniowych; w terapii blizn, wad postawy; przy porażeniach i niedowładach; w stanach zmęczenia, stresu.

Przeciwwskazania: uszkodzenia skóry, przerwanie jej ciągłości, rany i otarcia, siniaki, infekcje skórne, choroby tkanki skórnej (np. grzybica), nowotwory, ostre stany zapalne, tętniaki, zakrzepy.

Czas: 1h - Cena: 300 zł

Jedna z najstarszych i najbardziej uniwersalnych technik masażu. Opiera się na różnego rodzaju chwytach i ruchach – ugniataniu, głaskaniu, uciskaniu, pocieraniu, oklepywaniu, wibracjach, wstrząsaniu – stosowanych z różnym natężeniem i częstotliwością. Stanowi uniwersalną metodę pracy z ciałem. Korzystnie wpływa na samopoczucie, likwiduje napięcie, pomaga odzyskać sprężystość i elastyczność mięśni. Idealny dla sportowców, jak i osób prowadzących siedzący tryb życia.

Zastosowanie: po treningach, kontuzjach, złamaniach, stłuczeniach; w zespołach bólowych i zwyrodnieniowych; w terapii blizn, wad postawy; przy porażeniach i niedowładach; w stanach zmęczenia, stresu.

Przeciwwskazania: nowotwory, ostre stany zapalne, tętniaki, zakrzepica, gorączka

Czas: 1h - Cena: 300 zł

Termogeniczny zabieg modelujący sylwetkę ThermoGenique składa się z kilku etapów, co pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów w krótkim czasie. Idealny jako zabieg last minute przed urlopem lub wielkim wyjściem. Na partie objęte zabiegiem nakładamy specjalną ampułkę V-Slim PROF o silnym działaniu redukującym tkankę tłuszczową. Następnie na te same partie ciała aplikowany jest Minceur thermo-actif – termoaktywny antycellulitowy żel wyszczuplający i modelujący sylwetkę. Zabieg kończy się efektywnym masażem modelujacym ciało.

Zastosowanie: nadmiar tkanki tłuszczowej, utrata elastyczności i jędrności skóry, cellulit.

Przeciwwskazania: choroby nowotworowe, ciąża, alergia na składniki preparatów, aktywna infekcja, gorączka, nieuregulowane nadciśnienie, naruszenie ciągłości skóry w obszarze zabiegowym, kruchość naczyń, zakrzepica.

Czas: 1h 15min - Cena: 400 zł

Sprawdź też APARATUROWE MODELOWANIE SYLWETKI

Nefretete medical & spa
ul. Główna 12, 26-600 Radom
tel.: 605 107 839
e-mail: recepcja@nefretete-medispa.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00
sobota 8.00 – 14.00
Polityka prywatności
Regulamin sklepu internetowego
Regulamin wykonywania zabiegów
Regulamin Realizacji Vouchera