605 107 839

Jesteś w dobrych rękach...

ZESPÓŁ NEFRETETE medical & spa

Justyna Skarbek-Pajdzińska

Kosmetolożka, właścicielka NEFRETETE medical & spa

Jestem dyplomowaną kosmetolożką, ekspertką branży beauty z 12-letnim doświadczeniem, pasjonatką życia i nieustającego rozwoju osobistego i zawodowego, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Mam to szczęście, że wykonuje zawód, który jest moją ogromną pasją. Branża kosmetyczna rozwija się nadzwyczaj szybko, dlatego nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach, kursach i kongresach. Jestem autorką artykułów branżowych oraz publikacji na portalach edukacyjnych. W mojej codziennej pracy przyświeca mi myśl, iż każdy z nas nosi w sobie piękno, tylko czasem potrzebuje wsparcia i czułej opieki, aby sobie o tym przypomnieć – odkryć na nowo wewnętrzną siłę i płynące z niej piękno. Wierzę, że w mojej pracy najważniejszy jest człowiek – jego potrzeby i oczekiwania. Spełniam je każdego dnia, czerpiąc radość ze wspaniałych efektów moich klientów. Moją misją jest codzienne wspieranie klientów w odkrywaniu siebie na nowo. Holistyczne podejście do pielęgnacji sprawia, że działam wielopłaszczyznowo i w sposób zindywidualizowany. Nie uznaję szablonowych procedur i zabiegów. Komponuję spersonalizowane plany zabiegowe, każdego klienta obdarowuję empatią, uwagą i troską. Oferowane przeze mnie procedury medical beauty, zabiegi stymulujące naturalne procesy naprawcze skóry i terapie łączone, gwarantują widoczne, ale nie przerysowane efekty. Dążę do tego, by każdy odkrywał swoje własne piękno, a nie odwzorowywał czyjś wizerunek – stąd ogromnie ważną rolę w mojej pracy odgrywa edukacja klienta. Zapewniam kompleksowe wsparcie w procesie „odkrywania siebie na nowo”. Prowadzę przez ZMIANĘ na każdym jej etapie – tak, by klient odkrył w sobie siłę i motywację do kolejnych kroków, prowadzących do zdrowszego, piękniejszego i pełniejszego życia – do prawdziwej PRZEMIANY. Wiedza, którą przekazuję, stanowi podsumowanie wielu lat nauki oraz doświadczeń wyniesionych z codziennej pracy w gabinecie kosmetologicznym. Wszystkie elementy mojej oferty wciąż udoskonalam i aktualizuję, opierając ją na najnowszych odkryciach kosmetologii i dziedzin pokrewnych. Wierząc, że rozwój stanowi podstawę sukcesu w branży, którą pokochałam, przekazuję jednocześnie dobre praktyki swoim klientkom.


Mojemu doświadczeniu, wiedzy i pasji zaufały już tysiące klientów, którzy skorzystali z mojego
wsparcia. Z tych spotkań wywiązało się mnóstwo wartościowych, trwałych relacje. Przekonaj się, że
warto mi zaufać!

Sylwia Szara

Fizjoterapeutka,
specjalistka body-shaping,
terapeutka wellness & spa

Od 15 lat zajmuję się w NEFRETETE medical & spa zabiegami z zakresu fizjoterapii, masażu, wellness i szeroko pojętą pracą z ciałem. Moją specjalnością są kompleksowe programy modelujące sylwetkę, zapewniające nie tylko smuklejsze ciało, ale też widoczną i odczuwalną poprawę kondycji Twojego ciała. Z dbałością o najwyższe standardy i specjalistycznym know-how, wynikającym z wieloletniej praktyki, dbam o Wasz wygląd i samopoczucie. Jestem wielką zwolenniczką zindywidualizowanych procedur zabiegowych i terapii łączonych. Po wnikliwej diagnostyce każdy z moich klientów otrzymuje spersonalizowane rozwiązania i zalecenia terapeutyczne, które wspólnie wprowadzamy w życie, by cieszyć się z satysfakcjonujących i trwałych rezultatów.

Marta Gołębiewska

Specjalistka diagnostyki laboratoryjnej,
studentka kosmetologii

Jestem dyplomowanym diagnostą laboratoryjnym, studia magisterskie ukończyłam na Poznańskim Uniwersytecie Medycznym. Zamiłowanie do kompleksowego podejścia do zdrowia i urody oraz ciągła chęć podnoszenia kwalifikacji zaprowadziły mnie na kolejne studia - kosmetologię. Już wkrótce będę absolwentką Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii im. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu. Nauka i zdobywanie nowych umiejętności są moją pasją. Specjalizuję się w terapiach łączonych, oraz zabiegach, w których wymagane są umiejętności „pracy z igłą”. W NEFRETETE medical & spa odpowiadam m.in. za prawidłowy przebieg procedur pobrania krwi do zabiegów estetycznych, takich jak terapia osoczem bogatopłytkowym, czy fibryną. Moje wykształcenie medyczne gwarantuje kompleksowe podejście do problemów skórnych klientów oraz szeroki wybór procedur diagnostycznych i zabiegowych.

Maja Jaroszek

Specjalistka spersonalizowanej kosmetologii

Tytuł magistra kosmetologii obroniłam na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Studia na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej, pozwoliły mi na rozwinięcie holistycznego podejścia do klienta, dlatego anti-aging postrzegam jako szereg kompleksowych działań dążących do poprawy kondycji i samopoczucia klienta. Z sumiennością i zaangażowaniem podchodzę do diagnostyki i procedur zabiegowych. Jestem wnikliwa, empatyczna i otwarta. Uwielbiam się uczyć i zdobywać nowe umiejętności, które wykorzystuje w codziennej pracy z klientami. Moją specjalizacją jest spersonalizowana kosmetologia. Doskonale czuje się zarówno w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy, szyi i dekoltu jak i terapiach skór problematycznych, czy z trądzikiem różowatym.

Ewelina Zbojna

Fizjoterapeutka, masażystka,
terapeutka wellness & body shaping

Jestem dyplomowaną fizjoterapeutką, absolwentką WSSP im. Wincentego Pola w Lublinie. Od 14 lat specjalizuję się w masażach, zabiegach pielęgnacyjnych ciała oraz w modelowaniu sylwetki. Stale poszerzam swoje kwalifikacje, rozwijam się, uczestniczę w szkoleniach i konferencjach. Wszystko po to by móc zapewnić klientom NEFRETETE medical & spa coraz bardziej spektakularne rezultaty, wsparcie i ukojenie. Uważam, że w naszej pracy, nie ma bardziej satysfakcjonującego wynagrodzenia, niż uśmiech i zadowolenie na twarzach osób, które przyszły po pomoc i otrzymały ją. Do każdego klienta podchodzę z empatią i wsłuchuję się w jego potrzeby, aby znaleźć optymalne rozwiązanie problemu, z jakim się zmaga.

Łukasz Jakubowski

Fizjoterapeuta, masażysta

Jestem dyplomowanym fizjoterapeutą, masażystą. Tytuł magistra zdobyłem w warszawskiej AWF. Szlify zawodowe zdobywałem w Krakowie, pod okiem m.in. prof. dr hab. Tadeusza Kasperczyka. Od 18 lat dbam o mobilność, zdrowie i kondycję ciała klientów. Realizuje się również jako wykładowca w szkołach masażu i trener zajęć ogólnorozwojowych. Nieustannie rozwijam swoje umiejętności w zakresie klasycznych oraz orientalnych technik masażu leczniczego, relaksacyjnego oraz kosmetycznego. Uważam, że dobry efekt masażu jest związany z połączeniem wielu technik i wyczuciem potrzeb klienta.

Aleksandra Marchewka

masażystka, terapeutka wellness

Jestem dyplomowaną masażystką. Specjalizuję się w masażach ciała, zabiegach pielęgnacyjnych ciała, rytuałach spa & wellness. W mojej pracy kieruję się tezą, iż stan skóry jest odzwierciedleniem kondycji całego organizmu. Z cierpliwością i zaangażowaniem poszukuję źródła problemu. Odnalezienie go znacznie przyspiesza proces uzyskania satysfakcjonujących efektów. Jestem dociekliwa i nie odpuszczam, wyznając zasadę, iż nie ma rzeczy niemożliwych. Klienci doceniają moją precyzję i sumienność.

Paulina Rybołowicz

Fizjoterapeutka, terapeutka wellness,
specjalistka masaży relaksacyjnych

Od samego początku mojej drogi zawodowej przyświeca mi cel, by ciągle szukać nowych rozwiązań. Dlatego też wciąż szkolę się i dokształcam. Do każdego klienta podchodzę z zaangażowaniem i empatią, starając się stworzyć przyjazną atmosferę, sprzyjającą głębokiemu odprężeniu. Skrupulatnie diagnozuję problemy i fachowo planuję harmonogramy terapii dla klientów. Największą satysfakcję czuję, gdy widzę, że klienci wychodzą z zabiegu głęboko zrelaksowani, odprężeni i zregenerowani.

ROZWIJAJ SIĘ Z NEFRETETE medical & spa

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz realizować swoje zawodowe pasje i ambicje, chcesz się rozwijać i dzielić doświadczeniem, to trafiłaś/trafiłeś pod właściwy adres! Zapraszamy Cię do zespołu NEFRETETE medical & spa!

W NEFRETETE medical & spa od 17 lat dbamy o zdrowie i piękno klientów, wciąż rozwijając naszą ofertę. Doceniamy specjalistów i gwarantujemy stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia. Jesteśmy energetyczną ekipą pasjonatów, cenimy profesjonalizm, lojalność, współpracę i zaangażowanie. Lubimy się też serdecznie pośmiać i napić razem kawy przed pracowitym dniem. Nasze cykliczne narady zespołu to eksplozja dobrej energii i ciekawych pomysłów.
Tworzymy zgrany i kreatywny zespół, który ściśle ze sobą współpracuje. Szanujemy indywidualność, doceniamy różnorodność talentów i kompetencji. To jak? Kiedy się spotkamy?

AKTUALNIE REKRUTUJEMY

MASAŻYST(K)A / FIZJOTERAPEUT(K)A/TERAPEUT(K)A SPA
JEŚLI:
➥ masz już doświadczenie, ale jesteś też otwarta(y) na nowe umiejętności,
➥ szukasz stałej, stabilnej pracy w pełnym wymiarze godzin (praca zmianowa)
➥ Twój zawód jest Twoją pasją
➥nie znosisz stać w miejscu, a uczestnictwo w szkoleniach to dla Ciebie szansa, a nie przykry obowiązek,
➥ znasz specyfikę pracy w sektorze spa & wellness,
➥ praca z nowoczesną aparaturą i pojęcie body shaping nie są Ci obce?

Odezwij się do nas, chętnie Cię poznamy! Masz pytania? Zadzwoń 605 107 839 lub napisz recepcja@spa-radom.pl – rozwiejemy Twoje wątpliwości.
PRACOWNIK RECEPCJI
Jesteś osobą komunikatywną, otwartą na kontakt z ludźmi, zorganizowaną, dbająca o szczegóły, a uśmiech towarzyszy Ci już od rana? Szukamy właśnie takiej osoby!
Kogoś, kto przychodzi do pracy z pozytywnym nastawieniem, lubi się uczyć i chce się rozwijać. Bardzo ważne jest, by cechowała Cię elastyczność, dążenie do kompromisu, otwartość na dialog, cierpliwość i chęć nauki. Jeśli ktokolwiek mówił Ci kiedyś, że praca na recepcji jest monotonna – gwarantujemy Ci, że u nas na pewno nie będziesz się nudzić!
W NEFRETETE medical & spa:
➥ jesteś pierwszą osobą witającą naszych gości,
➥ dbasz o sprawny przepływ informacji między klientami a terapeutami,
➥ budujesz relacje,
➥ czasem „gasisz pożary”, gdy nagłe zmiany w grafiku komplikują plany zespołu.

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie Twoim atutem, ale chętnie też nauczymy Cię wszystkiego, jeśli Twoja postawa i sposób bycia będzie współgrał z naszym zespołem.
Zapewniamy Ci towarzystwo fantastycznej ekipy specjalistów, elastyczne godziny pracy (pracujemy w trybie zmianowym), uczciwe i adekwatne do umiejętności i kwalifikacji wynagrodzenie, stabilną pracę w zespole, którego drugie imię brzmi „Rozwój”.
Masz inną specjalizację? Jesteś kosmetyczką, kosmetolożką/kosmetologiem, a może pasjonuje Cię marketing branży beauty?
Skontaktuj się z nami. Jeśli zainteresuje nas Twoja oferta, na pewno rozważymy współpracę. Wciąż szukamy nowych wyzwań i ścieżek rozwoju - być może to właśnie Twoje CV zainspiruje nas do kolejnej zmiany.
Jeśli rozbudziliśmy Twoją ciekawość, napisz do nas lub zadzwoń 605 107 839.
Odpowiadamy na wybrane zgłoszenia i zawsze informujemy o kolejnych etapach rekrutacji.
Do zobaczenia!

P.S. Śledź nasze posty na FB, tam na bieżąco informujemy o aktualnych propozycjach pracy i współpracy.

fot.: @psvideomerc
Nefretete medical & spa
ul. Główna 12, 26-600 Radom
tel.: 605 107 839
e-mail: recepcja@nefretete-medispa.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00
sobota 8.00 – 14.00
Polityka prywatności
Regulamin sklepu internetowego
Regulamin wykonywania zabiegów
Regulamin Realizacji Vouchera