605 107 839

Jesteś w dobrych rękach...

ZESPÓŁ NEFRETETE medical & spa

Justyna Skarbek-Pajdzińska

Dyrektor zarządzająca NEFRETETE medical & spa

Jestem kosmetolożką, absolwentką studiów magisterskich WSZKiPZ w Warszawie. Od ponad 10 lat zarządzam NEFRETETE medical & spa, miejscem stworzonym i prowadzonym przez kobiety, dla kobiet. W codziennej pracy przyświeca nam myśl, iż każda kobieta jest piękna, tylko czasem potrzebuje wsparcia i czułej opieki, aby sobie o tym przypomnieć – odkryć na nowo wewnętrzną siłę i płynące z niej piękno. Nasza oferta skomponowana jest w taki sposób, iż mężczyźni także odnajdą tu przestrzeń dla siebie. NEFRETETE medical & spa to miejsce dla poszukujących wytchnienia, relaksu i spersonalizowanej pielęgnacji na najwyższym poziomie. Od 17 lat specjalizujemy się w modelowaniu sylwetki, łącząc umiejętnie techniki manualne z nowoczesną aparaturą. Z dumą i radością przedstawiam Wam mój zespół, złożony z najwyższej klasy specjalistek z zakresu kosmetologii, fizjoterapii i spa & wellness, które z empatią i zaangażowaniem otaczają klientów troskliwą, holistyczną opieką. Moja rola to nie tylko zarządzanie. Z wielką przyjemnością pracuję też przy fotelu, wykonując zabiegi z zakresu kosmetologii zaawansowanej. Moją pasją są procedury medical beauty, zabiegi stymulujące naturalne procesy naprawcze skóry, medical anti-aging i terapie łączone. Zapraszam Cię do NEFRETETE medical & spa – oazy piękna i relaksu. Tu odkryjesz swoje piękno na nowo!

Magdalena Ślusarczyk

Kierowniczka recepcji

Niezależnie od tego, czy dzwonisz, piszesz czy spotykamy się na żywo – miło mi Cię powitać w NEFRETETE medical & spa. Jestem absolwentką WSD im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie i WSFiB w Radomiu. Jako kierowniczka recepcji NEFRETETE medical & spa koordynuję i kontroluję zamówienia, dbam o sprawny przepływ informacji między personelem a kadrą zarządzająca, czuwam nad harmonogramem naszych specjalistów. Z przyjemnością pomogę Ci w wyborze pakietów i zabiegów oraz produktów do pielęgnacji domowej. Chcesz zarezerwować wizytę, zamówić voucher, zaplanować serię zabiegów? Śmiało, pytaj o wszystko! W zespole NEFRTETE medical & spa jestem od samego początku, czyli już 17 lat. Znam każdy szczegół naszej oferty, oraz... każdy zakamarek salonu.

Sylwia Szara

Fizjoterapeutka,
specjalistka body-shaping,
terapeutka wellness & spa

Od 15 lat zajmuję się w NEFRETETE medical & spa zabiegami z zakresu fizjoterapii, masażu, wellness i szeroko pojętą pracą z ciałem. Moją specjalnością są kompleksowe programy modelujące sylwetkę, zapewniające nie tylko smuklejsze ciało, ale też widoczną i odczuwalną poprawę kondycji Twojego ciała. Z dbałością o najwyższe standardy i specjalistycznym know-how, wynikającym z wieloletniej praktyki, dbam o Wasz wygląd i samopoczucie. Jestem wielką zwolenniczką zindywidualizowanych procedur zabiegowych i terapii łączonych. Po wnikliwej diagnostyce każdy z moich klientów otrzymuje spersonalizowane rozwiązania i zalecenia terapeutyczne, które wspólnie wprowadzamy w życie, by cieszyć się z satysfakcjonujących i trwałych rezultatów.

Marta Gołębiewska

Specjalistka diagnostyki laboratoryjnej,
studentka kosmetologii

Jestem dyplomowanym diagnostą laboratoryjnym, studia magisterskie ukończyłam na Poznańskim Uniwersytecie Medycznym. Zamiłowanie do kompleksowego podejścia do zdrowia i urody oraz ciągła chęć podnoszenia kwalifikacji zaprowadziły mnie na kolejne studia - kosmetologię. Już wkrótce będę absolwentką Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii im. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu. Nauka i zdobywanie nowych umiejętności są moją pasją. Specjalizuję się w terapiach łączonych, oraz zabiegach, w których wymagane są umiejętności „pracy z igłą”. W NEFRETETE medical & spa odpowiadam m.in. za prawidłowy przebieg procedur pobrania krwi do zabiegów estetycznych, takich jak terapia osoczem bogatopłytkowym, czy fibryną. Moje wykształcenie medyczne gwarantuje kompleksowe podejście do problemów skórnych klientów oraz szeroki wybór procedur diagnostycznych i zabiegowych.

Maja Jaroszek

Specjalistka spersonalizowanej kosmetologii

Tytuł magistra kosmetologii obroniłam na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Studia na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej, pozwoliły mi na rozwinięcie holistycznego podejścia do klienta, dlatego anti-aging postrzegam jako szereg kompleksowych działań dążących do poprawy kondycji i samopoczucia klienta. Z sumiennością i zaangażowaniem podchodzę do diagnostyki i procedur zabiegowych. Jestem wnikliwa, empatyczna i otwarta. Uwielbiam się uczyć i zdobywać nowe umiejętności, które wykorzystuje w codziennej pracy z klientami. Moją specjalizacją jest spersonalizowana kosmetologia. Doskonale czuje się zarówno w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy, szyi i dekoltu jak i terapiach skór problematycznych, czy z trądzikiem różowatym.

Ewelina Zbojna

Fizjoterapeutka, masażystka,
terapeutka wellness & body shaping

Jestem dyplomowaną fizjoterapeutką, absolwentką WSSP im. Wincentego Pola w Lublinie. Od 14 lat specjalizuję się w masażach, zabiegach pielęgnacyjnych ciała oraz w modelowaniu sylwetki. Stale poszerzam swoje kwalifikacje, rozwijam się, uczestniczę w szkoleniach i konferencjach. Wszystko po to by móc zapewnić klientom NEFRETETE medical & spa coraz bardziej spektakularne rezultaty, wsparcie i ukojenie. Uważam, że w naszej pracy, nie ma bardziej satysfakcjonującego wynagrodzenia, niż uśmiech i zadowolenie na twarzach osób, które przyszły po pomoc i otrzymały ją. Do każdego klienta podchodzę z empatią i wsłuchuję się w jego potrzeby, aby znaleźć optymalne rozwiązanie problemu, z jakim się zmaga.

Łukasz Jakubowski

Fizjoterapeuta, masażysta

Jestem dyplomowanym fizjoterapeutą, masażystą. Tytuł magistra zdobyłem w warszawskiej AWF. Szlify zawodowe zdobywałem w Krakowie, pod okiem m.in. prof. dr hab. Tadeusza Kasperczyka. Od 18 lat dbam o mobilność, zdrowie i kondycję ciała klientów. Realizuje się również jako wykładowca w szkołach masażu i trener zajęć ogólnorozwojowych. Nieustannie rozwijam swoje umiejętności w zakresie klasycznych oraz orientalnych technik masażu leczniczego, relaksacyjnego oraz kosmetycznego. Uważam, że dobry efekt masażu jest związany z połączeniem wielu technik i wyczuciem potrzeb klienta.

Aleksandra Marchewka

masażystka, terapeutka wellness

Jestem dyplomowaną masażystką. Specjalizuję się w masażach ciała, zabiegach pielęgnacyjnych ciała, rytuałach spa & wellness. W mojej pracy kieruję się tezą, iż stan skóry jest odzwierciedleniem kondycji całego organizmu. Z cierpliwością i zaangażowaniem poszukuję źródła problemu. Odnalezienie go znacznie przyspiesza proces uzyskania satysfakcjonujących efektów. Jestem dociekliwa i nie odpuszczam, wyznając zasadę, iż nie ma rzeczy niemożliwych. Klienci doceniają moją precyzję i sumienność.

Barbara Adamczyk

Recepcjonistka,
specjalistka ds. obsługi klienta

Miło mi powitać Cię w NEFRETETE medical & spa. Jako recepcjonistka dokładam wszelkich starań, by Twoja wizyta już od przekroczenia progu salonu była wyjątkowym przeżyciem. Odpowiadam m.in. za aktualizowanie harmonogramu zabiegów i prawidłowy przebieg procesu rezerwacji. Jestem tu po to, by udzielić Ci szczegółowych informacji na temat przebiegu Twojej wizyty, procedur, a przede wszystkim, by zadbać o Twój komfort. Z przyjemnością przygotuję dla Ciebie aromatyczną kawę, herbatę lub orzeźwiający napój. Oprowadzę Cię też po naszym salonie. Udzielę wyczerpujących informacji na temat naszej oferty zabiegów i produktów do pielęgnacji domowej. Możesz zwrócić się do mnie z każdym pytaniem dotyczącym rezerwacji, zakupu voucherów na zbiegi i pakiety spa.

Paulina Rybołowicz

Fizjoterapeutka, terapeutka wellness,
specjalistka masaży relaksacyjnych

Od samego początku mojej drogi zawodowej przyświeca mi cel, by ciągle szukać nowych rozwiązań. Dlatego też wciąż szkolę się i dokształcam. Do każdego klienta podchodzę z zaangażowaniem i empatią, starając się stworzyć przyjazną atmosferę, sprzyjającą głębokiemu odprężeniu. Skrupulatnie diagnozuję problemy i fachowo planuję harmonogramy terapii dla klientów. Największą satysfakcję czuję, gdy widzę, że klienci wychodzą z zabiegu głęboko zrelaksowani, odprężeni i zregenerowani.

Nefretete medical & spa
ul. Główna 12, 26-600 Radom
tel.: 605 107 839
e-mail: recepcja@nefretete-medispa.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00
sobota 8.00 – 14.00
Polityka prywatności
Regulamin sklepu internetowego
Regulamin wykonywania zabiegów
Regulamin Realizacji Vouchera