605 107 839

Oferta dla firm

NEFRETETE medical & spa

Zadbaj o największy kapitał swojej firmy – ludzi ! Szukasz pomysłu na imprezę integracyjną lub
nieformalne spotkanie biznesowe? A może potrzebujesz atrakcyjnych nagród, które będą premiować
osiągnięcia Twojego zespołu? Chcesz zadbać o zdrowie Twoich pracowników i zapewnić im regularną

opiekę naszych fizjoterapeutów?
Zapraszamy do NEFRETETE medical & spa!

DLA TWOJEGO ZESPOŁU

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na organizację spotkania integracyjnego w naszej strefie spa, czy sprezentujesz pracownikom vouchery na nasze usługi, możesz mieć pewność ich satysfakcji. Dbając o ich dobre samopoczucie, dajesz wyraz Twojemu zaangażowaniu w budowanie lojalnego i zgranego zespołu. Skontaktuj się z nami, wspólnie wybierzemy najlepszą opcję gratyfikacji dla Twojego zespołu. Wybierając najwyższej jakości zabiegi w NEFRETETE medical & spa, gwarantujące głęboki relaks i odprężenie, inwestujesz w zdrowie i lepszą wydajność pracowników. Okazujesz i zyskujesz szacunek zespołu. To strategia win-win w najwSPAnialszym wydaniu.

SPOTKANIA BIZNESOWE

Dobre, trwałe, oparte na zaufaniu relacje z partnerami biznesowymi to fundament, o który warto zadbać. Kto powiedział, że wszystkie spotkania muszą odbywać się w formalnej atmosferze bezdusznego biura? To Ty znasz swoich klientów najlepiej i wiesz, co służy Waszym relacjom. W NEFRETETE medical & spa zapewnimy idealną, dopasowaną do Twojego biznesu przestrzeń do rozmów, budowania relacji i negocjacji. Dysponując zapleczem konferencyjnym, możemy zaoferować Ci różnorodne opcje i scenariusze, zapadającego w pamięć spotkania z kontrahentami. Oni docenią Twoją inwencję i troskę o komfort, Ty zyskasz lojalnych partnerów. Zadbamy o przekąski, lunch i atmosferę relaksu. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci przełamać standardy nudnych spotkań biznesowych.

NOWY WYMIAR EVENTÓW

Impreza integracyjna, event firmowy czy nieformalne spotkanie z pracownikami w NEFRTETE medical & spa to doskonały sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Chcesz w nietuzinkowy sposób uczcić zakończenie roku sprzedażowego lub ważnego projektu, zadbać o integrację i ducha zespołu ? Zapraszamy do NEFRETETE medical & spa! Nieformalna atmosfera w połączeniu z relaksującymi zabiegami sprzyja integracji, orzeźwia ciało i umysł, otwierając drogę nowym pomysłom i nowej energii do działania. Wszystkie eventy firmowe organizujemy zorganizujemy z największą dbałością o szczegóły – jesteśmy otwarci na Wasze pomysły!
Nefretete medical & spa
ul. Główna 12, 26-600 Radom
tel.: 605 107 839
e-mail: recepcja@nefretete-medispa.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00
sobota 8.00 – 14.00
Polityka prywatności
Regulamin sklepu internetowego
Regulamin wykonywania zabiegów
Regulamin Realizacji Vouchera