605 107 839

SILENT TREATMENT

Witamy w świecie SILENT TREATMENT!
Tu cisza ma działanie terapeutyczne...

Twoja codzienność to ciągłe wyzwania? Czujesz, że permanentny pośpiech i stres odbijają się na Twoim samopoczuciu? Odczuwasz zmęczenie i przestymulowanie? Masz wrażenie, że coraz trudniej Ci złapać balans, wyciszyć się, odpocząć? Ilość bodźców, jaka dociera do nas każdego dnia, jest ogromna – wszechobecne re¬klamy, dźwięki telefonów, ruch uliczny, strzępki rozmów, komu¬nikaty w sklepach. Wszystko to działa na nasz system nerwowy, może powodować i nasilać napięcia, odczucie rozbicia, potegować problemy ze snem, samoregulacją. Odbija się na naszym zdrowiu i samopoczuciu.

CISZA to w dzisiejszej rzeczywistości towar deficytowy, luksus, na który rzadko możemy liczyć.
Chcemy abyście mogli jej doświadczyć i prawdziwie odpocząć. Dlatego, z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam nową wyjątkową formułę zabiegów. Formułę SILENT TREATMENT.

SILENT TREATMENT w tłumaczeniu dosłownym oznacza cichy zabieg. Cichy, czyli pozbawiony nadmiaru bodźców dźwiękowych, w tym rozmów w trakcie zabiegu. SILENT TREATMENT idealnie wpisuje się w potrzeby osób, zmęczonych i przebodźcowanych codziennym zgiełkiem i nadmiarem komunikatów werbalnych. Jest wybawieniem dla klientów introwertycznych, a także osób neuroróżnorod¬nych (np. w spektrum autyzmu, z ADHD) oraz wszystkich, którzy odczuwają przebodźcowanie i jego negatywne skutki.

Na pewno zauważyliście, że wiele sklepów i galerii handlo¬wych wprowadziło już „ciche godziny”. Zorganizowane z myślą o osobach w spektrum autyzmu, okazały się zbawienne także dla osób neurotypowych, które pragną spokoju i doceniają moż¬liwość zrobienia zakupów bez głośnych reklam, dynamicznej muzyki czy ciągłych komunikatów z głośników.
SILENT TREATMENT w spa idzie o krok dalej – zapewnia głęboki, niczym niezmącony relaks i wyciszenie. Wszelkie ustalenia dotyczące zabiegu do¬konywane są w formie pisemnej ankiety przed zabiegiem. Taką ankietę klient może wypełnić online w momencie rezerwacji lub w salonie, przed przystąpieniem do zabiegu.

DLA KOGO jest SILENT TREATMENT? Dla wszystkich osób, które poszukują niezmąconego spokoju i głębokiego wyciszenia. Dla zmęczonych i przebodźcowanych rodziców małych szkrabów, dla osób pracujących w hałasie, dla introwertyków i osób w spektrum autyzmu, dla każdego, kto nie ma ochoty na „pogawędki” i dopytywanie o szczegóły.

Zapraszamy na wyjątkowe rytuały w duchu SILENT TREATMENT. Już dziś możesz zapisać się na cichy zabieg lub wybrać VOUCHER prezentowy w tej właśnie formule.

PRZEBIEG ZABIEGU W FORMULE SILENT TREATMENT

Na samym początku poprosimy Cię o wypełnienie karty klienta. Jeżeli jakiś punkt czy zdanie będą dla Ciebie niezrozumiałe lub wzbudzą Twoje wątpliwości, prosimy o jego podkreślenie dzięki temu terapeuta będzie wiedział, że wymaga on dodatkowego wyjaśnienia.
Jeśli potrzebujesz więcej czasu i chcesz wypełnić kartę klienta w domu, prześlemy ją na Twojego maila. Zapytamy, którą opcję preferujesz podczas rozmowy rezerwacyjnej.

Po przekazaniu specjaliście wypełnionej karty, zaprosimy Cię do szatni i poprosimy o zmianę ubrań na przygotowany wcześniej szlafrok. We wskazanej szafce znajdziesz bieliznę jednorazową oraz jednorazowe kapcie/klapki. Założenie bielizny jednorazowej, uchroni Twoją bieliznę przed ewentualnymi zabrudzeniami kosmetykami.
Kiedy będziesz gotowa/y wyjdź drzwiami po prawej stronie ― tam już będzie czekać na Ciebie terapeuta, który zaprowadzi Cię na zabieg.

Nie martw się, nie musisz zapamiętywać tej procedury krok po kroku. Nad wszystkim czuwamy i jeżeli coś będzie budzić Twoje wątpliwości ― śmiało pytaj!

Rozmowy w czasie SILENT TREATMENT staramy się zredukować do absolutnego minimum, ale to TY decydujesz, czy chcesz o coś zapytać i czy potrzebujesz ustnych wskazówek.


Zanim zabierzemy Cię na zabieg mamy klika niezbędnych pytań!


Jaką formę masażu preferujesz:

-lżejszy
-mocny/ intensywny

(chodzi nam o ucisk i intensywność, jedni wolą mocniejszy inny delikatniejszy masaż)


Czy wyrażasz zgodę na masowanie części ciała takich jak:
- pośladki: tak/nie
- biust: tak/nie


Prosimy, abyś podczas masażu głęboko i spokojnie oddychał/a – odpowiedni oddech jest bardzo ważny, pomaga nie tylko zrelaksować się podczas sesji, ale także przyczynia się do rozluźnienia mięśni.

Po masażu zaprosimy Cię do strefy relaksu, aby zintensyfikować proces regeneracji i wyciszenia Twojego umysłu i ciała, zanim wrócisz do codziennych aktywności.

Podczas masażu ciało traci wodę, dlatego bardzo ważną kwestią jest uzupełnienie płynów. Oczywiście zadbamy o to, zaznacz tylko proszę, jaki napój dla Ciebie przygotować:

- herbatę zimową z pomarańczą, goździkami, imbirem
- herbatkę ziołową
- herbatę owocową
- wodę z cytryną
- wodę bez dodatków

W strefie relaksu pozostań tyle, ile będzie potrzebowało Twoje ciało. Tutaj nie ma limitów czasowych, w dowolnym momencie możesz wrócić do szatni.

Nefretete medical & spa
ul. Główna 12, 26-600 Radom
tel.: 605 107 839
e-mail: recepcja@nefretete-medispa.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00
sobota 8.00 – 14.00
Polityka prywatności
Regulamin sklepu internetowego
Regulamin wykonywania zabiegów
Regulamin Realizacji Vouchera